به بازی کارا خوش اومدید

بازی کارا چیه ؟

درباره بازی کارا می‌تونیم بگیم که یه شرکت ارائه دهنده خدمات گیمیفیکیشن و بازیه که به شما کمک میکنه بازی رو وارد کسب و کارتون بکنید و از این طریق مخاطبین، مشترکین، مشتریان و کاربر های هدفتون رو به سمت وفاداری کسب و کار و برند خودتون ببرید.

 از طرفی بازی کارا از طریق خدمات بازی واری که برای منابع انسانی کسب و کارتون ارائه میده، میتونه بهتون کمک کنه کسب و کارتون رو برای خودتون و کارکنانتون جذاب و لذت بخش کنید.

همه چیز درباره بازی کارا
0%
مخاطبین بازی کارا
0
پروژه های انجام شده
$0
رضایت مخاطبین
0
تعداد بازی طراحی شده
بازی کارا چیکار می کنه ؟

بازی کارا میتونه برای تمام جنبه های کسب و کار شما از جمله، محصولات، خدمات، رسانه و سایت، شبکه های اجتماعی، برند شما، منابع انسانی، محیط فیزیکی و محل کسب و کار شما و …، فرآیند های بازی وار و همچنین خود بازی رو، طراحی کنه. چندتا از مهم ترین این خدمات به این صورت هستن:

بازی رومیزی

بازی کارا برای کسب و کارت بازی رومیزی درست میکنه

بازی تبلیغاتی

بازی کارا برای کسب و کارت بازی های تحت وب، روی سایت خودت بالا میاره.

بازی محیطی

بازی کارا تو هر محیطی که بخوای بازی های محیطی و اسکیپ روم بالا میاره.

محصول بازی وار

بازی کارا برات محصولات بازی وار طراحی میکنه و محصول خودت رو توسعه میده.

چرا ما ؟
فراخوان بازی کارا
  • چرا بازی ؟ بازی یکی از مهم ترین ابزار برای اینه که مخاطب عمیق تر با مفاهیم ارتباط بگیره و ارتباطات رو بیشتر و با دوام تر نگه داره. پس زمانی که شما چاشنی بازی رو وارد کسب و کارت می کنی، مخاطبین راحت تر و متفاوت تر با شما ارتباط میگیرن و به نوعی سخت تر میتونن از فضای کسب و کاری شما خارج بشن. اصطلاحا دیگه قرار نیست بزارید مخاطبتون فرار کنه. بلکه قراره ساعت های زمان بزاره، بدون اینکه متوجه گذر اون بشه.
  • چرا بازی کارا ؟ بازی کارا متشکل از افرادی هستش که هم گیمیفیکیشن رو میشناسن هم طراحی محصول رو، هم بازی رو میشناسن هم کسب و کار رو، هم استراتژیست هستن و هم طراح هویت بصری. ما همه باهم کامل هستیم ولی به تنهایی نه.

ما مجموعه ای از مغزهای درخشان نیستیم، بلکه مجموعه درخشانی از مغزها هستیم.

برای اینکه درباره بازی کارا بدونی باید بازی!کارا! رو بشناسی
بازی کارایی هارو بشناس

حامد اسدی

مدیر عامل و طراح بازی

ابوذر بلالی

مدیر داخلی و طراح بازی

هادی سادات رضوی

طراح بازی و محتوا

محمدرضا کریمی

طراح بازی