بازی رومیزی بهت کمک میکنه

محصولاتت رو بیشتر و بهتر بفروشی

میخوای بدونی چطوری ؟

قبلش بیا بهت یه سری

هزینه های زیاد کسب و کارت رو بگم

که میشه خیلی کم و نهایتا حذف بشن

  • هزینه های که بایدجلب توجه مشتری هات بپردازید.
  • هزینه ای که باید برای آشنا کردن مشتری با فرآیند کاریت بپردازی.
  • هزینه ای که باید بزاری تا مشتری برای کسب و کارت وقت بزاره.
  • هزینه ای که باید بزاری تا مشتری از جزئیات لازم توی کسب و کارتون سر در بیاره.
  • اصلا حوصله داره حرفاتو بشنوه یا زود خسته می‌شه و نمی‌تونی زمان زیادی اونو درگیر کسب و کار کنید؟

جواب خیلی سادست

باید بزاری مخاطبت بازی کنه و سرگرم بشه

و بازی رومیزی یکی از بهترین نوع بازی ها و سرگرمی هاست

بازی کارا برای کسب و کارت

متناسب با فضا و المان‌های کسب و کار – خلق دنیا

بازی رومیزی طراحی می کنه

  • کسب و کار شما می‌تونه یه رستوران زنجیره‌ای باشه با غذاهای خاص، پرسنل با لباس ویژه، پک‌ها و ترکیب‌های مخصوص و خیلی المان‌های دیگه که برند شما رو می‌سازه. ما براتون یه بازی رومیزی طراحی می‌کنیم که بازیکن‌ها در نقش مدیر شعبه‌های مختلفتون با هم رقابت می‌کنن، با تک تک شعبه‌ها و ویژگی‌هاشون آشنا میشن، همه تمهیدات خاصی رو که شما براشون زحمت کشیدید و مزیت‌هایی رو که براشون رقم زدید توی بازی می‌بینن و تجربه می‌کنن.
  • علاوه بر این که می‌تونید این بازی رومیزی رو توی رستوران‌ها قرار بدید و لحظات جذابی رو برای مشتریاتون رقم بزنید، ناخودآگاه یه ابزار جذاب تبلیغ هم براتون محسوب می‌شه. یعنی آدمایی که ممکنه شما رو نشناسن وقتی توی یه فروشگاه بازی‌های رومیزی یا لوازم‌التحریر با بردگیم شما مواجه می‌شن می‌فهمن کسی هست که توی این موضوع کار می‌کنه و انقدر به مشتریاش اهمیت میده! فکر می‌کنم این‌طوری از روی کنجکاوی هم که شده حداقل یه بار بهتون سر بزنن.
  • یا فرض کنید کسب و کارتون در حوزه حمل و نقل باشه (مثلا تاکسی اینترنتی، کشتی یا قطار)، یا آموزشگاه یا نشر دارید، یا فروشگاه، یا شایدم محصول خاصی تولید می‌کنید… راستش فرقی نمی‌کنه. طراحی بازی تخصص ماست و می‌تونیم دنیای شما رو در قالب یه بازی رومیزی بازطراحی کنیم و تجربه‌ی منحصر به فردی رو برای مخاطبتون رقم بزنیم که ازش لذت ببره و این تجربه شیرین رو به پای شما بنویسه.

بازی کارا برای کسب و کارت

مبتنی بر کاراکتر یا شخصیت – توسعه دنیا

بازی رومیزی طراحی می کنه

  • یه وقتایی شما برای کسب و کارتون یک یا چند شخصیت (کاراکتر) تعریف می‌کنید (مثل میمون چی‌توز)، یا ممکنه محصولی در قالب انیمیشن، کتاب داستان یا فیلم و سریال داشته باشید که پر از شخصیت‌های مختلفه. خب حالا فرض کنید آدما در قالب یه بازی رومیزی جای این شخصیت‌ها قرار بگیرن و قصه‌های جدیدی رو تجربه کنن. قصه‌هایی که قرار نیست صرفا توی اونا بیننده باشن و در رقم خوردن اتفاقاتش نقش دارن. برای هم شاخ و شونه بکشن و کری بخونن، شرایطی از جنس هیجان، استدلال، رقابت، همکاری تیمی، امید و خیانت رو تجربه کنن و پایان قصه رو خودشون بسازن. قصه‌ای که می‌تونه بارها و بارها تکرار بشه و نتیجه‌ش متناسب به بازی و تصمیم بازیکن‌ها متفاوت باشه. این تکرار همون چیزی نیست که شما مطلوب شماست؟ دوست دارید آدم‌ها با کارکترهایی که ساختید زندگی کنن؟

بازی کارا برای کسب و کارت

برای انتقال مفهوم یا شعار برند – آموزش غیر مستقیم

بازی رومیزی طراحی می کنه

  • بعضی وقتا هم یه چیزی توی ذهنتونه که می‌خواید به مخاطبتون بگید اما باید اونو با یه زبون متفاوت بگید. شاید اصلا دوست دارید خودش بهش برسه و نباید مستقیم باهاش مطرح کنید. بازی یه ابزار اثربخش برای انتقال مفهوم و آموزش غیر مستقیم محسوب می‌شه. فرقی نمی‌کنه این یه مفهوم یا آموزش جدی برای بزرگسالان باشه (مثلا یه دوره آموزش GTD)؛ یا یه مفهوم ساده مثل درک هیجانات و عواطف (خشم، شادی، ترس، شجاعت و …) برای کودکان؛ یا حتی یه شعار برند مثل «هیچ کس تنها نیست». ما متناسب با مخاطبتون طوری بردگیم طراحی می‌کنیم که نهایتا مفهوم مورد نظر شما توی ذهنش شکل بگیره و به این راحتیا هم ازش خارج نشه. طبیعیه چون صرفا اونو نخونده یا نشنیده بلکه اونو در قالب بازی رومیزی حس و تجربه کرده.
بازی رومیزی مرز شخصیت های کمیک مرز

اگر میخوای تو هم

بازی رومیزی برند خودتو رو داشته باشی